Regulamin

REGULAMIN SKLEPU DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

ZASADY

Regulamin określa zasady zakupów dokonywanych przez Klientów indywidualnych za pośrednictwem strony: www.wizardmedia.com.pl. 
Warunki sprzedaży Klientom indywidualnym nie obowiązują Klientów firmowych.

W sprawie zamówień większej ilości książek przez Klientów firmowych prosimy o kontakt z naszym działem handlowym w celu ustalenia rabatu do wartości zamówienia.

Właścicielem strony i sklepu na stronie www.wizardmedia.com.pl jest wydawca Wizard Media Ltd.,  z siedzibą 78 Benburb Street, Smithfield, Dublin 7, Irlandia, reprezentowany przez firmę Tamaryszek.Art, ul. Gagarina 11/43B, 00-753 Warszawa, Polska. Strona prowadzi dystrybucję i sprzedaż detaliczną w internecie książek wydawanych własnym nakładem oraz innych wydawców Klientom indywidualnym.

Dokonanie zakupu przez stronę www.wizardmedia.com.pl jest jednoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się i akceptacji poniższego Regulaminu i Polityki prywatności, wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych firmie Wizard Media Ltd. i przez przedstawiciela  – firmę: Tamaryszek.Art.  Zgodnie z polityką prywatności i RODO nie przechowujemy danych karty kredytowej ani nie udostępniamy podmiotom trzecim żadnych danych, w tym osobowych danych Klienta.

 

PODATKI

Ceny podawane przy produktach są cenami brutto i zawierają podatek VAT.
Dla książek posiadających numer ISBN – 5%
Dla czasopism posiadających numer ISSN – 5%
Na życzenie klienta do każdego zamówienia zostanie wystawiona faktura VAT. Prosimy o podanie danych do faktury w zamówieniu.

 

FORMY PŁATNOŚCI

Bezpieczne płatności PAYNOW gwarantowane są przez mBank.

Aktualnie realizowane są przelewy online z najpopularniejszych banków (mBank; Alior Bank; BNP Paribas; BOŚ Bank; Pekao24; PKO; Santander; Citi Handlowy; Credit Agricole; Envelo Bank; Getin Bank; Inteligo; Millenium; Nest Bank; Noble Bank; PBS Bank; Plus Bank; T-Mobile; Toyota Bank; ING)

oraz płatności BLIK.

W ciągu najbliższych miesięcy zostaną dodane również płatności kartą.

 

DOSTAWA I KOSZTY WYSYŁKI

Zamówiony towar może być dostarczony:

  • książki w wydaniu papierowym przy zamówieniu detalicznym – za pośrednictwem poczty listem poleconym lub kurierem;
  • książki w wydaniu papierowym przy zamówieniu większym do 30 sztuk – za pośrednictwem kuriera;
  • książki w wydaniu cyfrowym – za pośrednictwem internetu.

Kupujący wybiera i jest obciążany kosztami dostawy, które są doliczane do wartości zamówienia. Koszty wysyłki zależą od wagi książki lub książek oraz kwoty zakupu.
Waga podawana jest zwykle w opisie tytułu.

Koszty wysyłki wynoszą:

w kraju:

  • listem poleconym dla książek o wadze do 350 g – 6,90 złotych
  • przesyłka kurierem: 12 złotych;
  • przy zamówieniu powyżej 40 złotych  – książki wysyłane są na nasz koszt na terenie Polski.

w wybranych krajach Unii Europejskiej

Austria, Belgia, Dania, Finlandia, Francja, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Norwegia, Wielka Brytania, Włochy.

  • książki ważące do 350 g – 25 złotych;
  • książki ważące od 351 g-500 g – 28 złotych;
  • książki ważące od 501 g do 1000 g – 39,90 złotych;
  • kurier – ważące od 1001 g do 3000 g – 69,90 złotych;
  • przy zamówieniu powyżej 900 złotych książki wysyłane są na nasz koszt do ww. krajów Unii Europejskiej:  Austria, Belgia, Dania, Finlandia, Francja, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Norwegia, Wielka Brytania, Włochy. Wysyłka do pozostałych krajów Unii Europejskiej wymaga potwierdzenia kosztów dostawy.

 

CZAS  I REALIZACJA ZAMÓWIENIA

Zamówienia złożone do wtorku realizowane są od środy. Zamówienia złożone do czwartku, realizowane są od piątku. Potwierdzone i opłacone zamówienia wysyłamy jak najszybciej, maksymalnie w ciągu dwóch dni roboczych. W przypadku zamówień z przedpłatą na konto, zamówienia realizowane są po otrzymaniu wpłaty.

Zamówienia realizujemy według cen obowiązujących w chwili złożenia zamówienia. Standardowy skompletowania zamówienia i dostawy do ww. krajów Unii trwa ok. 7 -9 dni. roboczych. Każde nadanie posiada numer, po którym można sprawdzić status dostawy.

 

REKLAMACJA I ZWROTY

W przypadku reklamacji prosimy o maila na adres: kontakt@tamaryszek.art w ciągu 30 dni od daty zakupu. Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 14 dni.

Towar z wadami lub uszkodzony podczas transportu zostanie wymieniony na pełnowartościowy na koszt wydawnictwa.
Jeśli nie istnieje możliwość wymiany, gwarantujemy zwrot pieniędzy. Klient może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy. W tym przypadku Klient zobowiązany jest do zwrotu zakupionego towaru. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni.

Zakupiony towar należy zwrócić na adres: Tamaryszek.Art, ul. Gagarina 11/43B, 00-753 Warszawa. Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi klient.
Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do umowy o dostarczenie:

  • treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku, jeżeli udostępnienie treści do pobrania rozpoczęło się za wyraźną zgodą, przed upływem terminu do odstąpienia do umowy:
  • nagrań audio i wizualnych jeśli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Sklep po otrzymaniu zwrotu towaru zwróci Klientowi cenę za towar oraz koszt wysyłki towaru do klienta. Zwrot zostanie przekazany na wskazane konto bankowe.

Złożenie zamówienia w naszym sklepie jest jednoznaczne z akceptacją ww. warunków sprzedaży i polityki prywatności.